Δείτε τις Εγκαταστάσεις μας
ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΑΣ
GYM
ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΜΑΣ
ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ
STAFF
You earn your body
stop wishing, start doing
You earn your body
stop wishing, start doing
προγραμμα μαθηματων
Exclusive Fitness Philadelphia
| Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | Σάββατο | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.00 - 09.00 | Class STRENGTH LOWER | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH UPPER | |
| 09.00 - 10.00 | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH TOTAL | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | |
| 10.00 - 11.00 | Class STRENGTH LOWER | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH UPPER | Class STRENGTH TOTAL |
| 11.00 - 12.00 | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH TOTAL | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | Class METABOLIC CONDITIONING |
| 16.00 - 17.00 | Class STRENGTH LOWER | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH UPPER | |
| 17.00 - 18.00 | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH TOTAL | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | |
| 18.00 - 19.00 | Class STRENGTH LOWER | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH UPPER | |
| 19.00 - 20.00 | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH TOTAL | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | |
| 20.00 - 21.00 | Class STRENGTH LOWER | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH UPPER | |
| 21.00 - 22.00 | Class METABOLIC CONDITIONING | Class HYBRID GYMNASTICS | Class STRENGTH TOTAL | Class HYBRID GYMNASTICS | Class METABOLIC CONDITIONING |
Δευτέρα
-
Class STRENGTH LOWER08.00 - 09.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING09.00 - 10.00
-
Class STRENGTH LOWER10.00 - 11.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING11.00 - 12.00
-
Class STRENGTH LOWER16.00 - 17.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING17.00 - 18.00
-
Class STRENGTH LOWER18.00 - 19.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING19.00 - 20.00
-
Class STRENGTH LOWER20.00 - 21.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING21.00 - 22.00
Τρίτη
-
Class HYBRID GYMNASTICS08.00 - 09.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS09.00 - 10.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS10.00 - 11.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS11.00 - 12.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS16.00 - 17.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS17.00 - 18.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS18.00 - 19.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS19.00 - 20.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS20.00 - 21.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS21.00 - 22.00
Τετάρτη
-
Class METABOLIC CONDITIONING08.00 - 09.00
-
Class STRENGTH TOTAL09.00 - 10.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING10.00 - 11.00
-
Class STRENGTH TOTAL11.00 - 12.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING16.00 - 17.00
-
Class STRENGTH TOTAL17.00 - 18.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING18.00 - 19.00
-
Class STRENGTH TOTAL19.00 - 20.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING20.00 - 21.00
-
Class STRENGTH TOTAL21.00 - 22.00
Πέμπτη
-
Class HYBRID GYMNASTICS08.00 - 09.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS09.00 - 10.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS10.00 - 11.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS11.00 - 12.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS16.00 - 17.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS17.00 - 18.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS18.00 - 19.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS19.00 - 20.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS20.00 - 21.00
-
Class HYBRID GYMNASTICS21.00 - 22.00
Παρασκευή
-
Class STRENGTH UPPER08.00 - 09.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING09.00 - 10.00
-
Class STRENGTH UPPER10.00 - 11.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING11.00 - 12.00
-
Class STRENGTH UPPER16.00 - 17.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING17.00 - 18.00
-
Class STRENGTH UPPER18.00 - 19.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING19.00 - 20.00
-
Class STRENGTH UPPER20.00 - 21.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING21.00 - 22.00
Σάββατο
-
Class STRENGTH TOTAL10.00 - 11.00
-
Class METABOLIC CONDITIONING11.00 - 12.00
| Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | Σάββατο | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.00 - 09.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | |
| 09.00 - 10.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | |
| 10.00 - 11.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym |
| 11.00 - 12.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym |
| 12.00 - 13.00 | Open Gym | |||||
| 16.00 - 17.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | |
| 17.00 - 18.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | |
| 18.00 - 19.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | |
| 19.00 - 20.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | |
| 20.00 - 21.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | |
| 21.00 - 22.00 | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym | Open Gym |
Δευτέρα
-
Open Gym08.00 - 09.00
-
Open Gym09.00 - 10.00
-
Open Gym10.00 - 11.00
-
Open Gym11.00 - 12.00
-
Open Gym16.00 - 17.00
-
Open Gym17.00 - 18.00
-
Open Gym18.00 - 19.00
-
Open Gym19.00 - 20.00
-
Open Gym20.00 - 21.00
-
Open Gym21.00 - 22.00
Τρίτη
-
Open Gym08.00 - 09.00
-
Open Gym09.00 - 10.00
-
Open Gym10.00 - 11.00
-
Open Gym11.00 - 12.00
-
Open Gym16.00 - 17.00
-
Open Gym17.00 - 18.00
-
Open Gym18.00 - 19.00
-
Open Gym19.00 - 20.00
-
Open Gym20.00 - 21.00
-
Open Gym21.00 - 22.00
Τετάρτη
-
Open Gym08.00 - 09.00
-
Open Gym09.00 - 10.00
-
Open Gym10.00 - 11.00
-
Open Gym11.00 - 12.00
-
Open Gym16.00 - 17.00
-
Open Gym17.00 - 18.00
-
Open Gym18.00 - 19.00
-
Open Gym19.00 - 20.00
-
Open Gym20.00 - 21.00
-
Open Gym21.00 - 22.00
Πέμπτη
-
Open Gym08.00 - 09.00
-
Open Gym09.00 - 10.00
-
Open Gym10.00 - 11.00
-
Open Gym11.00 - 12.00
-
Open Gym16.00 - 17.00
-
Open Gym17.00 - 18.00
-
Open Gym18.00 - 19.00
-
Open Gym19.00 - 20.00
-
Open Gym20.00 - 21.00
-
Open Gym21.00 - 22.00
Παρασκευή
-
Open Gym08.00 - 09.00
-
Open Gym09.00 - 10.00
-
Open Gym10.00 - 11.00
-
Open Gym11.00 - 12.00
-
Open Gym16.00 - 17.00
-
Open Gym17.00 - 18.00
-
Open Gym18.00 - 19.00
-
Open Gym19.00 - 20.00
-
Open Gym20.00 - 21.00
-
Open Gym21.00 - 22.00
Σάββατο
-
Open Gym10.00 - 11.00
-
Open Gym11.00 - 12.00
-
Open Gym12.00 - 13.00
| Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | Σάββατο | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.00 - 13.00 | Weight Lifting WEIGHT LIFTING | |||||
| 13.00 - 14.00 | ||||||
| 19.00 - 20.00 | Weight Lifting WEIGHT LIFTING | Weight Lifting WEIGHT LIFTING | Weight Lifting WEIGHT LIFTING |
Δευτέρα
-
Weight Lifting WEIGHT LIFTING19.00 - 20.00
Τετάρτη
-
Weight Lifting WEIGHT LIFTING19.00 - 20.00
Παρασκευή
-
Weight Lifting WEIGHT LIFTING19.00 - 20.00
Σάββατο
-
Weight Lifting WEIGHT LIFTING12.00 - 13.30
No events available!
TIMETABLE
BLOG










